گروه صنعتی شاهرخ ابزار جهت رفع نیاز متخصصین و جامعه صنعتگران ایرانی در سال 1378 تولید انواع جعبه ابزارهای فلزی را که میتوان از آن بعنوان ساده ترین محصول از گروه بزرگ مبلمان صنعتی یاد کرد، آغاز نمود.

این گروه صنعتی همه ساله میزان تولیدات و تنوع محصولات را افزایش داده و تا به امروز با تکیه بر دانش کارشناسان باتجربه، نیروهای پرتوان و تکنولوژی روز دنیا بالغ بر پانزده گروه مجزا اعم از انواع میزهای کار، کمدهای محافظ ابزار و لباس، جعبه ابزارهای کارگاهی، گاری های حمل بار، انواع جعبه ابزارهای قابل حمل، جعبه ابزارهای ترانزیتی، محافظهای کلت دستگاه CNC و … را تولید می نماید.

به امید روزی که صنعت ایران در بازارهای جهانی به شایسته ترین جایگاه ممکن برسد.

مبلمان صنعتی چیست؟!

مبلمان (Furniture) شامل اشیایی چوبی، فلزی، پلاستیکی و … میباشد که خانه، محل کار و سایر محیطها را مناسب، شایسته و راحت برای زندگی و کار می سازد. مانند مبلمان اداری و شهری.

مبلمان صنعتی به کلیه وسایل و ملزوماتی اطلاق می گردد که علاوه بر ایجاد نظم، دقت و آرامش، ظاهری زیبا و شایسته به محیط کار می دهد.

میزهای کار، کمدها، قفسه ها، جعبه ها و … از زود خراب شدن و گم شدن ابزارها جلوگیری نموده و باعث می شوند کاربران در طول زمان کاری خود آرامش بیشتری داشته و در نتیجه کیفیت و راندمان عملکردی بالاتری داشته باشند.